Дістало БЕЗЗАКОННЯ? Приєднуйся! Врятуємо Київщину від посіпак МОСКВИ!

МЕДВЕДЧУК через свого ЛЯЛЬКУ

ПРИБИРАЄ ДО РУК КИЇВЩИНУ

 

Саме Лялькою звався Олександр Горган до 2008 р.

 

 

 

З 1999 р Олександр Лялька працював в структурах, наближених до Медведчука. Є інформація, що Лялька-губернатор вартував Медведчуку 50 млн дол

 

за домовленостями з КРЕМЛЕМ в обмін на поступки!

 

НЕВЖЕ КИЇВСЬКУ ОБЛАСТЬ ПРОДАЛИ МОСКВІ?

 

Горган - Лялька змінив прізвище і політичне забарвлення. Утім методи роботи лишив старі: прибирає до рук бізнес в нтересах свого «ляльковода» і нехтує інтересами людей.

 

Тиждень триває акція протесту перевізників Київщини.Транспортники вимагають припинити рейдерство і свавілля на маршрутах області. Люди ночували у наметах перед КОДА, утім жоден з чиновників не вийшов до мітингарів. Перевізники Київщини не зупинилися перед корумпованими чиновниками області, до них приєднуються транспортники з 5 ОБЛАСТЕЙ. Разом вони ЙДУТЬ НА БАНКОВУ з вимогою звільнити ставлеників МЕДВЕДЧУКА -губернатора Горгана і його першого заступника О. Савченка.

 

10 квітня – ПІША ХОДА ДО ПРЕЗИДЕНТА

 

8.30 – збираємось на площі перед КОДА

 

(пл. Лесі Українки, 1)

 

 Кияни, українці, ви – наша сила. Якщо Ви теж втомились від свавілля чиновників, від продажності політиків Путіну, від того, що вони плюють на нас і наші інтереси, від знищення бізнесу і рейдерства – ПРИЄДНУЙТЕСЬ! У нас спільна мета – вимести з Київщини корупціонерів, медведчуківських посіпак, ладних за гроші продати Москві столичний регіон!

 

 Депутати Верховної Ради, вами часто прикриваються царьки в КОДА! Розженіть банду, як обіцяли за часів Революції Гідності! Час гнати з країни януковичей столичного гатунку!

 

 

Журналісти! Якщо ви четверта влада – доведіть це! Розкажіть правду про подвійне життя очільників Київщини!

 

ТЕРПЕЦЬ УРВАВСЯ!ЄДНАЙМОСЬ РЯТУВАТИ КИЇВЩИНУ ВІД ЛЯЛЬОК МЕДВЕДЧУКА!