Закликаю невірити рішенню РНБО. Воно вірне, але не відверте.

Попахує всеж зрадництвом. Бажання переконтролювати ініціативу блокади, отримати контроль, а врешті і послабити. Ніби все під контролем. І, з часом далі торгувати. Торгувати під охороною. Розумний хід. Як тільки розмели 16 редут, зразу пішли состави в ОРДЛО. Ну так, час - гроші, які для влади кровю не пахнуть.Тому віри владі вже немає. Блокаду треба тільки посилювати. Блокувати треба весь кордон з Росією. Російський капітал з держави виштовхувати.
Ви бачили риторику резидента в інтервю ЗМІ. Там скрита, таємна злоба. Боягузна, підла. Скрити це не можливо. Мені здається, що існує таємна частина того рішення РНБО по блокаді, яке шокує українців.
Нам здвигають не тільки матрицю моралі, але і матрицю дійсності, реальності того що зараз коїться. Нам подають насірова, януковича, безвіз до Турцію. Щоб ми раділи, що нібито ми перейшли межу. Але це не так. Важливіше - зміна системи а не осіб. Важливіше фінансова можливість звичайної пенсіонерки поїхати до тієї Турції. Тому не має чому радіти. Це не цукерки. Немає ніяких успіхів. Ця дитяча наївність може перерости в дорослий дебілізм. І тоді вже зовсім просто з нами буде.