НОВЕ РЕАЛІТІ ШОУ "ПЕРЕВІРКА"

Майже кожного дня до мене надходять дзвінки та повідомлення від підприємців, які повідомляють про незаконні дії з боку контролюючих органів, постійні перевірки та рейдерські захвати. В країні, яка дорогою ціною заплатила за свободу та можливість розвиватися не можна допускати подібного ставлення до підприємців! По суті це люди на яких тримається економіка нашої країни. Я не міг оминути цю проблему та залишити її без рішення, тому вже завтра відбудеться запуск пілотного проекту Держпродспоживслужби з відеофіксації перевірок під час здійснення заходів державного контролю. Поки що проект працюватиме в тестовому режимі в Києві та Київській області. Згодом плануємо поширити на всю територію України. Таким чином ми полегшимо роботу підприємцям та захистимо їх права і бізнес.
Зараз готую рішення Ради щодо зобов'язання УСІХ перевіряючих органів здійснювати перевірки виключно з пристроями відеофіксації.
Цьому "бєзпределу", повинен прийти кінець а українці врешті дізнатися що таке правові відносини!

Мы летом 14 года с Анна Маляр требовали как ввод Военного положения на части территорий, так и полной блокады торговли с Государством агрессором. Подавали нормативную базу для возможности в законном поле урегулировать вопрос! Но это никому не было нужно! Потом вторая попытка - уже с Новым Парламентом и снова безуспешно!
Ладно - пошли по другому пути, я могу согласится с тем, что путь дипломатии без обострения возможно не хуже и по крайней мере точно сохраняет жизни.
И вот спустя 2-года те же "патриоты", которым было не до того! Устраивают треш по причине собственной политической целесообразности без капли сомнений и переживаний как за государственную Безапасность так и за возможный срыв достижений на международной арене!
Цель - справедливость? Нет!!! Цель борьба кланов!!!