Вторник, 22 сентября 2020 14:44

Казахський бізнесмен Сейсембаєв зустрівся із Зеленським і заявив, що буде "допомагати Україні"

Сейсембаєв: Буду допомагати Україні. Я тут займаюся своєю улюбленою справою ефективністю процесів. Хочу спробувати впровадити це в роботу державного апарату

Бізнесмен із Казахстану Маргулан Сейсембаєв 21 вересня зустрівся з президентом України Володимиром Зеленським.

Об этом сообщает THE Лядов

Бесіда з главою Української держави тривала майже годину, написав Сейсембаєв у Facebook.

"Я презентував [Зеленському] свою пропозицію щодо підвищення ефективності процесу впровадження реформ та законодавства. Йому все дуже сподобалося. Він сказав, що це настільки потрібно і важливо, що необхідно ще "вчора". Попросив пришвидшити. Я пообіцяв взятися до роботи негайно", – заявив бізнесмен.

Свою майбутню роботу в Україні він назвав "великою, цікавою і кропіткою".

"Я тут буду допомагати Україні. Мова не йде ні про який експорт кольорових революцій, ні про певний досвід опозиційної діяльності. Я тут займаюся своєю улюбленою справою – ефективністю процесів. Для мене це професійний виклик. У бізнесі я це впроваджував багато разів, тепер хочу спробувати впровадити це в роботу державного апарату", – додав він.


https://www.facebook.com/seimargulan/posts/10222806716550956

Сейсембаєв є власником компанії Seimar Investment Group і входить до топ-50 найвпливовіших бізнесменів Казахстану за версією Forbes.

31 серпня голова Виконавчого комітету реформ України Михайло Саакашвілі представив Сейсембаєва як свого потенційного партнера в діяльності Офісу простих рішень і результатів.

"У сферу відповідальності Маргулана входитимуть підвищення ефективності процесів забезпечення реформ і законопроєктів, а також вся міжнародна діяльність офісу", – написав він.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/kazahskij-biznesmen-sejsembajev-zustrivsja-iz-zelenskim-i-zajaviv-shcho-bude-dopomagati-ukrajini-1519654.html”