Воскресенье, 24 мая 2020 01:55

В Україні анонсували щомісячні надбавки для пенсіонерів: хто і скільки отримає

Більш ніж мільйон пенсіонерів, у віці від 75 років, щомісяця зможуть отримувати надбавку до пенсії близько 500 гривень.

Об этом сообщает Слон

Про це повідомила міністерка соціальної політики Марина Лазебна в ефірі телеканалу "Інтер". За словами міністерки, дата індексації пенсій повинна бути визначена в законодавстві, що дозволить уникнути спекуляцій довкола цього питання.

"Ми розробили нові соціальні ініціативи. Для більш ніж одного мільйона пенсіонерів, яким виповнилося 75 років, ми хочемо також встановити щомісячну надбавку до пенсій. Близько 500 грн", – сказала вона.

Пенсії в Україні

Пенсії в Україні

Посадовиця додала, що міністерство хоче допомогти батькам, які не мають достатнього страхового стажу, які доглядають за дітьми з рідкісними хворобами, і дозволити їм виходити на пенсію достроково.

Лазебна також повідомила, що на сьогодні дефіцит пенсійного фонду становить 34 млрд. грн, тоді як на початку року він становив 23 млрд₴

Як повідомляв OBOZREVATEL, в Україні травневе підвищення пенсій не торкнеться декількох мільйонів осіб. Ті, хто мало заробляв і не мають мінімум 30 (для жінок) або 35 (для чоловіків) років стажу, залишаться без будь-якої індексації.

Ми в Telegram! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

Читайте всі новини по темі "Пенсія в Україні" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/economics/fea/v-ukraini-anonsuvali-schomisyachni-nadbavki-dlya-pensioneriv-hto-i-skilki-otrimae.htm”