Вторник, 13 августа 2019 20:51

Трамп зробив гучну заяву про вихід США з СОТ: що відбувається

Президент США Дональд Трамп заявив, що Сполучені Штати можуть вийти зі Світової організації торгівлі (СОТ), якщо це буде потрібно.


Про це повідомляє видання "РИА Новости".


За його словами, правила СОТ лише допомагають іншим країнам "користуватися" США для власного збагачення. Також він навів приклад — Китай. Як підкреслив Трамп, промисловість цієї країни стала різко зростати після вступу в організацію. А Вашингтон і Пекін фактично знаходяться в стані торговельної війни.


Нагадаймо, Трамп не в перший раз говорить про можливий вихід країни з СОТ. У липні він зажадав реформувати організацію, а також відмовився визнавати економіки деяких країн, що розвиваються. Таким чином, глава Білого дому прагне знизити торговий дефіцит США щодо інших країн, який перевищує 600 мільярдів доларів на рік.

Як повідомляв "Апостроф", Україна програла суперечку з Росією про їх заборону транзиту товарів на ринки Середньої Азії через свою територію.Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/economy/2019-08-13/tramp-sdelal-gromkoe-zayavlenie-o-vyhode-ssha-iz-vto-chto-proishodit/171652”