Четыре сюжетные линии в одной игре.

1. Прикрыть палево с Роттердамом и заработать очки "узаконив" блокаду.
2. Обвинить оппонентов во всех последствиях блокады.
3. Сначала дать приказ Авакову, а потом спустить весь негатив на мусоров. (Кстати Борисович - один из последних предохранителей для Петра)
4. Сберечь бизнес Рената под колпаком Раши (Если бы не так, то Ахметов бы начал говорить Сам, а не просто мелькнуло заявление ДТЕК)

П.С. Цинично. Если Нам таки Важен Донбасс, как территория, то нет мирного решения. Нужно взять под контроль вплоть до границы с Россией. Коллаборантов -уничтожить. Сепаратистов судить за уголовные преступления. А население приручить.

Нещодавно перебував у Швеції і прийшов до висновку, що шведи дуже дивні люди. Уявляєте, сніг зійшов, а асфальт залишився на дорогах! На узбіччі доріг, узліссях чи будь де інде відсутнє сміття! От ми - народ талановитий! Щозавгодно можемо перетворити на смітник - вулиці сіл і міст, ліси і сквери, поля! Талант, як кажуть, нічим не проп'єш! І дороги у нас інноваційні, протизасинальні, щоб водії за кермом не розслаблялися. Зауважу, що шведські лежачі поліцейські, у порівняння з нашим ямковим ремонтом, геть нічого не вартують. Талановиті ми люди! Маючи таку природу і багатства побираємося по світу, а от шведи мають лише воду, каміння і ліси, а з протягнутою рукою під МВФ не стоять!? Дивні вони люди!