Підготовка до майбутньої сесії обласної ради йде повним ходом.

Підготовка до майбутньої сесії обласної ради йде повним ходом. Депутати регіонального парламенту опрацьовують питання, які пізніше будуть винесені на обговорення в сесійну залу. «В області відбуваються різнолманітні суспільні процеси, але на фоні суспільної діяльності не слід забувати про правове регулювання господарських питань. Соціально-економічний напрямок - найважливіше у розвитку нашого регіону, а депутати активно працюють в цій сфері», - анонсував роботу черговий комісії голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський.

На засіданні постійної комісії з питань економіки, промисловості, підприємництва, регуляторної політики та інвестиційної діяльності (голова - Анатолій Хмелевський) депутати розглянули низку питань порядку денного, які пов`язані із соціально-економічним розвитком регіону.

 Зокрема, питання щодо внесення змін до Комплексної програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки в Одеській області на 2014-2019 роки. Йдеться про виділення коштів з обласного бюджету на утилізацію залишків непридатних до використання засобів захисту рослин та отрутохімікатів. Заслухавши доповідь в.о. директора Департаменту екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації Івана Петріва, голова комісії запропонував доопрацювати зміни до програми та більш детально розглянути її на наступному засіданні.

 В ході подальшої роботи депутати розглянули План діяльності Одеської обласної ради з підготовки регуляторних актів на 2016 рік. В результаті обговорення, постійна комісія підтримала винесення цього питання на розгляд сесії обласної ради.