Заступника командира Чернівецького прикордонного загону затримали на хабарі

Підполковник не пропрацював на своїй посаді навіть два тижні. Новопризначений заступник начальника ​Чернівецького прикордонного загону, щойно приступивши до виконання обов'язків, почав використовувати своє службове становище. Як повідомиларечниця СБУ Леся Федоренко, військовослужбовці прикордонного загону, від яких вимагали хабаря, порушили правила несення служби. У такий спосіб їм запропонували уникнути покарання. Співробітникам СБУ стало відомо, що заступник командира Чернівецького прикордонного загону вимагав від 4 військовослужбовців хабаря. 

СБУ спільно із військової прокуратурою перевіряли цю інформацію та зловили на "гарячому" зловмисника під час отримання частини коштів.

Начальник слідчого відділу військової прокуратури західного регіону, капітан юстиції, Владислав Савинець повдомив, що гроші, у сумі 5 тисяч доларів виявили безпосередньо в кабінеті заступника у... холодильнику. Загалом від усіх чотирьох прикордонників хабарник хотів отримати 25 тисяч доларів.

Крім цих коштів, під час детальнішого обшуку у квартирі посадовця виявили значну суму коштів у гривнях, доларах та євро, а також лесять банківських карток.

 
 
http://promin.cv.ua/news/2015/07/09/15712