На Тернопільщину з Риму привезли часточки мощів апостолів Петра і Павла.

У головний храм Бучацької єпархії УГКЦ передано часточки мощів святих апостолів Петра і Павла. Святиню доставив колишній єпископ цієї єпархії, а нині - канонік Папської базиліки Святої Марії Більшої у Римі, владика Іриней Білик. Під час відпусту в Улашківській василіянській обителі він передав мощівник для постійного почитання у катедральному храмі Бучацької єпархії місцевому владиці Дмитру Григораку.

 

У головний храм Бучацької єпархії УГКЦ передано часточки мощів святих апостолів Петра і Павла.

Святиню доставив колишній єпископ цієї єпархії, а нині - канонік Папської базиліки Святої Марії Більшої у Римі, владика Іриней Білик.

Під час відпусту в Улашківській василіянській обителі він передав мощівник для постійного почитання у катедральному храмі Бучацької єпархії місцевому владиці Дмитру Григораку.

Правлячий архієрей звернув увагу на значенні мощей у християнському житті: «Церква стоїть на кістках мучеників, так було, є і буде. Ми сьогодні підкріпилися силами св. Івана Павла ІІ, апостолів Петра і Павла, святого Івана Хрестителя, які допоможуть нам дійти до перемоги, тому що війна із злом триває…».

 

 

Галерея зображень

  • Click to enlarge image 021.jpg
  • Click to enlarge image 024.jpg
  • Click to enlarge image 025.jpg
  • http://ternopoliany.te.ua/religiya/8645-na-ternopilshchynu-z-rymu-pryvezly-chastochky-moshchiv-apostoliv-petra-i-pavla