Волейболістка з Луцька захищатиме честь України на Всесвітній літній Універсіаді

Волинська волейболістка в рядах спортсменок, які потрапили до фіналу Всесвітньої літньої Універсіади. Неймовірно радісна новина для всіх поціновувачів волинського жіночого волейболу - жіноча збірна України вийшла до фіналу на Всесвітній літній Універсіаді 2015 року, - пише «Волиньспорт». У півфіналі нашим дівчатам протистояла сильна та надзвичайно злагоджена команда Бразилії. Підступність й незручність бразиліанок полягають у тому, що вони вміють виправляти свої помилки миттєво у ході поєдинку. Тож двічі покарати їх за одну й ту ж похибку - практично неможливо.

Це й довело звітне протистояння, яке вирішувало - хто ж матиме шанс поборотися за золоті медалі, а хто - за бронзові. Після виграного першого періоду українки рано повірили в успіх та дещо розслабились, чим тут же скористалися суперниці. За рахунку 1:1 по сетах здалося, що тропіканки дожмуть наших дівчат, однак землячки вистояли, буквально вигризаючи кожен м"яч та подачу.

Тішить, що попри певні помилки, саме у битві характерів Україна таки здолала 3:1 Бразилію та вийшла до фіналу! І долучилася до цього успіху наша гравчиня ВК «Континіум-Волинь-Університет» Анна Степанюк.

http://www.volynpost.com/news/53454-volejbolistka-z-lucka-zahyschatyme-chest-ukrainy-na-vsesvitnij-litnij-universiadi