В Олександрії намагались захопити завод "Агромаш"

Сьогодні о 9:30 годині ранку до чергової частини Олександрійського міськвідділу міліції надійшло повідомлення про те, що 10 невідомих осіб проникли на територію ВАТ "Завод "Агромаш" з метою рейдерського захвату заводу. Цю інформацію було негайно передано до обласного УМВС, пишуть"Олександрійські новини". На місце події для з'ясування обставин виїхала слідчо-оперативна група міськвідділу міліції. 

Зважаючи на те, що повідомлення мало ознаки рейдерського захвату за участі групи людей, керівництвом УМВС було прийнято рішення про усилення СОГ працівниками підпрозділу "Беркут", які негайно виїхали з Кіровограду. Невідомих осіб на території заводу оточили, тим часом черговий слідчий міськвідділу отримав постанову суду про обшук.

 

Невідомими особами, які самовільно потрапили на територію заводу, виявилися працівники дніпропетровського приватного підприємства "Леон". Після проведення невідкладних слідчих дій на місці пригоди, ідентифікації усіх осіб, шістьох з них одразу відпустили, а останніх чотирьох доправили до міськвідділу міліції для подальшого з'ясування обставин, після чого їх також відпустили.

 

Наразі дані про цю подію правоохоронцями внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 187 ККУ "Розбій", тобто напад з метою заволодіння чужим майном.

 

Нагадаємо, що завод "Агромаш" був переданий до комунальної власності, проти чого виступила частина акціонерів.

 

В рамках поданого позову на початку вересня 2014 року Олександрійський міськрайонний суд заборонив будь-які дії щодо приміщень та іншого майна заводу "Агромаш". Потім, за результатами численних судових засідань, 12 лютого 2015 року Дніпропетровський апеляційний господарський суд визнав незаконним рішення міської влади щодо прийняття у комунальну власність майна "Агромашу".

http://novosti.kr.ua/news/v-oleksandri-sprobuvali-zakhopiti-zavod-agroma.html